Jako jedna z nielicznych firm jesteśmy w stanie zaproponować zarówno budynek jak i elementy wewnętrzne dopasowane do potrzeb projektu i wykonane przez Robinsons Polska sp. z o.o.

Gospodarstwa chcące poprawić swoją wydajność muszą patrzeć w przyszłość podczas realizacji swoich projektów. Nowoczesne budynki o wydajnej wentylacji, dobrane do potrzeb Klienta pozwalają na to. Poprzez dobranie odpowiednich materiałów i systemów wentylacji, takich jak wentylowane szczyty kalenicowe, czy kurtyny kontrolowane automatycznie, by utrzymać ustawioną temperaturę wewnątrz budynku. Każda konstrukcja może być przygotowana pod wykorzystanie technologii paneli słonecznych i przyszłościowej rozbudowy.

Materiały zastosowane w projekcie są dobierane indywidualnie pod potrzeby Klienta. Konstrukcja nośna wykonana z kształtowników gorącowalcowanych uzupełniona kształtownikami zimno giętymi typu Z i C . Do pokrycia wykorzystuje się materiały takie jak: blachy trapezowe, płyty warstwowe o odpowiedniej specyfikacji czy też płyty faliste włókno-cementowe.

Jesteśmy przekonani że owocem naszej współpracy będzie projekt spełniający wszystkie oczekiwania, oddany w terminie i zgodny z kosztorysem.